En riktigt måste-ha-klänning! Dröm i choco och så fin ballongkjol och högre hals. Snygg både till vardags och fest och en superskön viskosmix med lite stretch i!
65% viskos, 29% polyamid, 5% elastan
Linn är 178 cm och har storlek M/L på bilderna - dock var den för kort så Linn kunde inte ha den som klänning därav byxorna till.
Artikelnummer:
w-mixed-brands-balloon-dress-3522-choco
Öppet köp gäller i 14 dagar från det att paketet hämtats ut. Eventuella returer måste alltså skickas tillbaka inom den tiden - annars blir det en icke godkänd retur och vi måste låta paketet gå i retur till dig.
Varorna måste returneras i originalskick samt originalförpackning. Kartonger till skor/stövlar måste skickas tillbaka med emballage runt om själva originalkartongen. Har en plombering brutits från Bad/underkläder gäller ej bytesrätt/öppet köp. Om en vara returneras utan sitt originalemballage kommer vi ej att motta returen utan den går i retur till kund.
OBS - Ej öppet köp på smycken, underkläder, strumpbyxor, skönhetsprodukter eller matvaror.