Beskrivning
Pärlörhängen i form av ett ekollon med krok i återvunnet silver, pärlan med den bubbliga omfattningen är ca 8mm i diameter och örhänget är ca 3,5 cm långt.
En skogspromenad om hösten, pärlan i en ny skepnad, vi lånar formen från ekollonet, återigen har vi hämtat inspiration från naturen som vi älskar!
Detaljer
Artikelnummer:
WCUJewellery-Pearl-Bubble-Long-Earring-Silver
Mått
Frakt & retur
Öppet köp gäller i 14 dagar från det att paketet hämtats ut. Eventuella returer måste alltså skickas tillbaka inom den tiden - annars blir det en icke godkänd retur och vi måste låta paketet gå i retur till dig.
Varorna måste returneras i originalskick samt originalförpackning. Kartonger till skor/stövlar måste skickas tillbaka med emballage runt om själva originalkartongen. Har en plombering brutits från Bad/underkläder gäller ej bytesrätt/öppet köp.
OBS - Ej öppet köp på smycken, underkläder, strumpbyxor, skönhetsprodukter eller matvaror.